Wysyłka

1. Wysyłka zamówień odbywa się od poniedziałku do piątku w godz. 07.00 - 15.00, za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS.
2.
Towar dostępny na magazynie wysyłany jest maksymalnie w ciągu:
  • 24h (jeden dzień roboczy) od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie lub otrzymania potwierdzenia przelewu - w przypadku przedpłaty przelewem
  • 24h (jeden dzień roboczy) od momentu złożenia zamówienia - w przypadku skorzystania z kredytu kupieckiego lub płatności za pobraniem.
3. W przypadku, gdy przesyłka jest uszkodzona lub widoczne są próby jej otwierania (np. naruszona taśma firmowa z logo WEGA s.c.) należy bezwzględnie sporządzić protokół szkody w obecności kuriera, w przeciwnym wypadku reklamacje ilościowe oraz stanu opakowań przesłanych towarów nie będą uwzględniane.
4. Każdy klient zarejestrowany w systemie zamówień internetowych WEGA_B2B, po zalogowaniu na www.wega.wroc.pl w części "Moje konto", może sprawdzić aktualny status swojej przesyłki - sekcja "Zamówienia i realizacja", przycisk "Podgląd przesyłki"
5. W przypadku kiedy zamówiony towar jest niedostępny lub w razie innych trudności z realizacją zamówienia skontaktujemy się z Państwem niezwłocznie drogą mailową lub telefonicznie.
6. W przypadku przesyłek krajowych, jeżeli wartość towaru do wysyłki przekracza 700zł netto, koszty przesyłki pokrywa WEGA s.c., w przeciwnym wypadku koszty przesyłki pokrywa zamawiający. W przypadku wybrania formy płatności za pobraniem doliczana będzie dodatkowa opłata. Aktualny koszt przesyłki - 14.90 zł netto
7. W przypadku przesyłek zagranicznych koszty są kalkulowane indywidualnie w zależności od kraju i ilości paczek.
8. Jeżeli zamówiony towar nie mieści się w jednej paczce, zostanie on zapakowany do kolejnych paczek, a odpłatność za przesyłkę wzrośnie proporcjonalnie.
9. Koszt przesyłek zagranicznych jest każdorazowo indywidualnie kalkulowany.